Školní jídelna

Vaříme ve vlastní kuchyni z čerstvých regonálních potravin při zachování zásad zdravé výživy.

Dětem je poskytována plnohodnotná, vyvážená, domácí strava dle vyhlášky č. 107/2005 Sb. o školním stravování, která je navíc rozšířená o vegetariánskou stravu a požadované diety. Rodiče mají možnost si obědy objednat i domů. Jídelníček je sestavován kuchařem a zdravotní dětskou sestrou dle předpisů, respektuje individuální požadavky dětí.

V průběhu celého pobytu si může dítě nabídnout z ovocného bufetu, kde jsou pro děti nabízeny 100% šťávy vyrobené v naší kuchyni, sezónní ovoce a zelenina.

Nápoje pro děti připravuje kuchař v naší kuchyni, každý den vždy z čerstvě převařené vody. Připravuje ovocné čaje, ovocné nápoje z čerstvé zeleniny a ovoce, doplňkem stravy jsou mléčné nápoje (mléko, čaj s mlékem, bílá káva, kakao, koktejly).

Přihlašování a odhlašování stravy je nutné den předem.

Časové vymezení pro stravování:

Hygiena, dopolední svačina                                       9:00 - 9:20
Hygiena, oběd                                                             11:30 - 12:15
Hygiena, odpolední svačina                                      14:30 - 14:50
Hygiena, druhá odpolední svačina                           16:30 - 16:50